Yandex Metrica

Hera Akademi, bünyesine kattığı Prof. Dr. Derya HÜSEYNİ liderliğinde artık geleceğe daha sağlam adımlarla öğrencilerini yetiştirmektedir.

Güzellik ve bakım sektörü için birçok farklı başlıkta eğitim programlarını öğrencilerine sunan HERA AKADEMİ, kendi konularında sektöre donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Hera Akademi, öğrencilerinin mezun olduktan sonra tüm dünyada kariyer fırsatlarına erişebilmesine de olanak sağlamaktadır.

Uzman eğitim kadrosuyla eğitim programlarını dünyadaki gelişmelere göre yenileyen Hera Akademi, Estetisyenlik, Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj, Microblading, Scalppigmentasyon, Cilt Bakımı, Profesyonel Makyaj, Kaş Vitamini ve diğer birçok konuda bireylere ilgi duydukları konuları kendi  kariyerleri haline getirme olanağı sunmaktadır.

Hera Estetik Medikal bünyesinde bulunan akademimiz siz değerli öğrencilerimize eğitim vermenin yanında, sizlere yeni gelişen teknolojik cihazları kendi yerinde uygulamalı tanıtma imkânı sunan ve cihaz satın alırken özel fiyat avantajı sağlamaktadır.

Tüm derslerimiz Hera Estetik Medikal cihazları ile uygulamalı olarak yapılmaktadır.