Yandex Metrica

Bilgi Toplumu Hizmetleri

Ticari Ünvanı : HERA ESTETİK MEDİKAL BİLGİSAYAR DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
Ticaret Sicil No : 690608
Ticari Adresi : Üniversite Mah. Firuzköy Bulvarı Yolu Lale Sokak No :2 Avcılar / İstanbul
Vergi Dairesi : Küçükçekmece
Vergi No : 46 1040 1040
İnternet Sitesi : www.heraestetik.com
Müdürlerin adları ve soyadları : Birdal DUMAN
Taahhüt edilen ve ödenen sermaye miktarları : TAAHHÜT EDİLEN : 0
ÖDENEN SERMAYE : 6200000.- (ALTIMİLYONİKİYÜZBİN) tl

HERA ESTETİK güzelliği teknoloji ile buluşturduk.

Hera Estetik ve Medikal, 2007 yılında Birdal Duman tarafında kurulmuş, İstanbul merkezli bir Medikal Teknoloji şirketidir.

Sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek kozmetik, medikal estetik, sağlık, güzellik sektörüne ayrıca tıp dünyası profesyonellerine tüm dünyada kullanılan en yeni teknoloji ve ürünleri tedarik etmek temel amacı olmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.

Lazer Sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan deneyimli satış kadrosu, satış sonrası uzman hekimler ve estetisyenler tarafından verilen eğitim hizmetleri, gerektiğinde hekimlere ve uzman estetisyenlere yurtdışında workshop veya seminerlere katılım olanağının sunulması ayrıca satış sonrası back up hizmetlerinin (parça değişimi..vs.) sağlanmasıyla sonuçlanması beklenen müşteri ile cihaz/ürün arasındaki memnuniyet şirket politikası içerisinde yer almaktadır. Tüm cihazlarımızda CE belgesi mevcut olmakla birlikte HERA markası, tasarımlarında estetiği mühendislikle buluşturmaktadır.

Uygulayıcılara cihaz ve ürün kullanım eğitimi, Hera Estetik Medikal tarafından verilen eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Ayrıca yurt içinde düzenlenen sektörel fuarların, kongre ve sempozyumların büyük bir çoğunluğun da ise boy göstermektedir. Böylece elektroestetik ve medikal cihazlar alanında dünyadaki güncel gelişmeleri sürekli takip edip ürün gamını geliştirerek , bu alanlardaki yenilikleri ülkemize bu tür etkinliklerde sunup en kısa zamanda ulaştırmak için her türlü çalışmalar yapılmaktadır.

Bugün ise aralarında güzellik merkezlerine ek olarak özel hastaneler, tıp merkezleri ve polikliniklerin yanı sıra Türkiye’nin bir çok özel kuruluşuna cihaz ve ürünler temin edilmektedir.

Hera olarak misyon ve vizyonlarımıza bağlı kalarak varlığımızı sürdürmek amacı ile …

SAYGILARIMIZLA
HERA ESTETİK VE MEDİKAL